slideshow
slideshow

RD, 715m2, Praha 4

Ve velmi krásné a žádané lokalitě na Praze 4 – Kunratice nabízíme velice výjimečný , atypicky řešený rodinný dům o celkové rozloze 715m2, který nabízí vzhledem k uspořádání domu i možnost klidného soužití pro min. tři generace nebo spojení reprezentativní kanceláře s bydlením se samostatnými vchody. Nebo i pro vybudování soukromé kliniky, sídla firmy atd.

Při vstupu do domu vcházíte do velmi krásné prostorné chodby z které se dostanete do dvougaráže, kuchyně, jídelny a krásného obývacího pokoje , který je dominantou celého domu a propojuje celé přízemní patro. Z obývacího pokoje se dostanete na menší snídaňovou terasu ze které scházíte po schodech na krásnou vzrostlou zahradu a druhou terasu. V prvním patře najdete 3 x dětské pokoje, 1 x ložnice se šatnou a koupelnou s WC, šatnou, na chodbě další koupelnu s WC a prostornou šatnou.

V druhém patře najdete 3 velké prostorné pokoje s šatnou, koupelnou s WC, dále pak po schodech vcházíte do velkého prostoru, kde se nachází menší kuch.linka a obývací prostor. Toto podlaží má samostatný vchod z kterého se dostanete bočním schodištěm. Ze stejného schodiště se dostanete do bytové jednotky 1+1 o celkové rozloze 45m2 v 1patře.

V suterénu se nachází krásný prostor kde je menší fitness s pingpongovým stolem, velká šatna, kotelna se sprchovým koutem a WC, prádelna a sklad.   

Na pozemku je dostatek místa pro zaparkování většího množství aut.

Kunratice je krásná a  klidná rezidenční čtvrť se smíšenou zástavbou klasických rodinných domů i moderních vil s veškerou občanskou vybaveností OC Kunratice včetně prestižních soukromých škol a školek, zdravotního střediska s lékárnou a pošty.  Kunratický les nabízí velké možnosti pro sportovní nebo jen pro klidné rodinné vycházky. Díky napojení na Městský okruh a D1 je zde skvělá dopravní dostupnost –Thomayerova nemocnice a IKEM cca 5 min autem. Nutno vidět.

Vzhledem k lokalitě tuto nabídku doporučujeme. 

Prodej
Cena:
U makléře
U makléře
info o ceně u RK

Ellington s. r. o.

Křižíkova 226/16

186 00 Praha 8

info@elli-real.cz

Volejte makléře:

Jana Paschke

+420 775 98 15 16

info@elli-real.cz

Zpět

Ellington s. r. o.

Křižíkova 226/16

186 00 Praha 8

ZÁKAZNICKÁ LINKA

775 981 516

email: info@elli-real.cz