slideshow
slideshow

Horský Apartmán 2+kk, 51m2, Jablonec nad Jizerou

Horský Apartmán 2+kk, 51m2, Jablonec nad Jizerou

Nabízíme k prodeji velmi pěkný horský apartmán 2+kk o celkové výměře 51m2 s velkou terasou, se soukromými wellness prostory s neomezeným vstupem pro majitele apartmánů, vlastním parkovacím stáním a sklepem, situovaný v Jablonci nad Jizerou (Bratrouchov). Apartmán se nachází v přízemí budovy C, parkovací stání je umístěno přímo u bezbariérového chodníčku do budovy. Z apartmánu do wellness lze vyjet výtahem.
Apartmán disponuje komfortní dubovou podlahou, sanitou značky Laufen, bezfalcovými dveřmi a skandinávskými svítidly. Apartmán nabízíme plně vybaven nábytkem včetně zahradního. K útulnosti přispívá také elektrický krb v obývacím prostoru, samozřejmostí jsou kuchyňské spotřebiče, TV, včetně Wi-Fi připojení a dálkově ovládaného topení. Apartmán je vybaven kompletně, je možné ho ihned nabídnout hostům k pronájmu. Přímo v budově jsou také k dispozici pračky a sušičky, bezpečnostní schránka na uložení klíčů pro případné hosty. Dětské hřiště a venkovní fitness je součástí komplexu budov, který je monitorován kamerovým systémem, a recepcí se správcem areálu. Tento horský apartmán se nachází v blízkosti běžkařské trasy a lyžařských areálů. (cca 10 min.autem)
Dispozice apartmánu jsou: vstupní chodba, koupelna se sprchovým koutem a WC, obývací pokoj s jídelním a kuchyňským koutem, ložnice. Z obou místností je možný vstup na velkou terasu, kde je připravena přípojka na vířivou vanu. Terasa je dostatečně prostorná k posezení a relaxaci s pěkným výhledem do okolí.
Bratrouchov je klidné místo k rodinnému pobývání, s velmi dobrou dostupností do Rokytnice nad Jizerou, kde najdete veškerou občanskou vybavenost (cca 10 min. autem). V okolí najdete nespočet krásných míst v přírodě a sportovního vyžití během letních i zimních měsíců.

Prodej
Cena:
5.900.000,- CZK
212.766,- EUR

Ellington s. r. o.

Křižíkova 226/16

186 00 Praha 8

info@elli-real.cz

Volejte makléře:

Jana Paschke

+420 775 98 15 16

info@elli-real.cz

Zpět

Ellington s. r. o.

Křižíkova 226/16

186 00 Praha 8

ZÁKAZNICKÁ LINKA

775 981 516

email: info@elli-real.cz